Jaký je iPhone 6S v praxi? – AlzaTech #217iPhone 6S je nejnovější a nejlepší telefon od Apple. Jaký je ale v praxi? Během dvou týdnů jsme ho používali každý den a tady jsou naše praktické postřehy o jeho vlastnostech a nových funkcích!

iPhone 6S na Alza.cz:

AlzaTech Videa:
Subscribe:
Facebook:
Facebook:
Instagram:
Google+:

Checkout iphone 6s vs iphone 7

24 comments Add yours
 1. Dobrý den, budu si kupovat iPhone 6s, a zajímá mě, jestli je i 64 gb? Chci kupovat na istyle, ale tam mají jen 16,32 a 128 gb (koukala jsem jen na stránky) prosím pokud tam někdo iPhone 6s nakoupil, nevíte jestli tam mají i iPhone 6s 64 gb? Na některých mají jen 32 :/ prosím odpovězte co nejrychleji ,děkuji. :)

 2. Nechápu, co pořád máte s tím, že 16gb je málo… mám 16gb a nikdy jsem to nezaplnil, teď mám volné 4gb. A to mám v iPhonu gta SAN andreas, 4 další hry hudbu za 1,5gb fotky (v plném rozlišení a videa ve full hd 60fps) a spousty aplikaci jako Evernote,Keynote,…

 3. Tohle je naprostý blábol a reklama na Iphone .Sám mám apple rád, ale tvrdit ,že 60k v antutu je bomba když samsungy mají dvojnásobek je neobjektivní. Dále tvrdit ,že váha narostla díky nove slitině hliníku je další nesmysl. Je to kvůli novému displayi.Konkrétně jeho 3D touchi ,který potřebuje pod displayem další snímací vrstvu a zároveň vybrační strojek aby 3D touch měl haptickou odezvu.
  Takže je tato ''recenze'' spíše reklama a ještě k tomu nepřesná … od Alzy bych čekal více.

 4. Ahoj nemáte úplně pravdu, jak Android, tak iOS si poradí na úrovni systému s vícejádrovými SoC, iPad měl v minulosti tříjádrový SoC. Je pravda, že prohlížeč Chrome od Google je zvláště optimalizovaný na vícejádrové SoC. Většina aplikací ke svému chodu žádnou zvláštní optimalizaci nevyžaduje a je zcela lhostejné jestli máte v mobilu quadcore nebo octacore SoC, důležitý je celkový výkon SoC.

  Nicméně ten obrovský grafický výkon, který v recenzi přičítáte dvoujádrovému A9, je ve skutečnosti výkon GPU GT7600 od PowerVR, která je ŠESTIJÁDROVÁ.

  Čili to, co uvádíte v recenzi, že vysoký výkon iPhone je zapříčiněn užitím dvoujádrového SoC je nesmysl, vliv optimalizace na vícejádrové SoC např. u Chrome má vliv především na spotřebu energie a dobu chodu na baterii než na samotný výkon.

  Je to jinak než v PC světě, kde je větší důraz kladen na jednovláknový výkon CPU. 

 5. Zravim mam taku otazku ze ci sa da sparovat iphone(ios) s androidom, pri hrani multiplaier hier napr. minecraft, modern combat 5 …. tak ci mozem ja s iphonom hrat tu hru s kamaratom co ma android ci sa to da sparovat ?
  Vdaka

 6. kdyz sem vytahl z krabicky 6plus sem mel 60000 bodu v antutu.Tento má jen 57 000 😀 Skratka uživatele iphone 6 by upgradovat meli ale uzivatele iphone 6 plus nemaji duvod.Forcetouch me nestoji za dalsich 30000 Kč

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *